درباره ما

آنچه درباره سایت سل بای یو اس دی دات کام بهتر است بدانید :


سل بای یو اس دی(sellbuyusd) دات کام به عنوان یک ایده استارتاپی، برای حل مشکلات پرداخت‌های ارزی و دریافت درآمدهای به دست آمده از منابع خارج از کشور و با هدف کمرنگ نمودن تحریم های اقتصادی علیه کشورمان، کار خود را در حدود پنج سال پیش با پشتیبانی از سیستم های پرداخت مالی وب مانی آغاز نمود.

مجموعه ما با پشتوانه اعتمادی که در طی سال‌های گذشته بین مشتریان خود به دست آورده امروز پس از گذشت بیش از 5 سال به عنوان یک استارت‌آپ کوچک به جایگاهی مناسب رسیده و با اتوماتیک نمودن پرداخت ها در کمترین زمان ممکن و بدون کارمزد در حال نیازسنجی و انجام خواسته‌های مشتریان می باشد.

حضور نیروی انسانی قوی، با انگیزه ایجاد تجربه بهتر برای مشتریان، باعث شده تعداد افرادی که به صورت ثابت امور پرداخت‌های ارزی خود را به سل بای یو اس دی(sellbuyusd) دات کام می‌سپارند به سرعت افزایش پیدا کند. حجم بالای سفارشات در هر روز نیاز به پشتیبانی مستمر در ساعات مختلف شبانه روز را برای پیشبرد هر چه سریع‌تر سفارشات این مشتریان ایجاد می‌کرد. سل بای یو اس دی(sellbuyusd) دات کام در حال حاضر یکی از مجموعه پرداخت‌های ارزی بین‌المللی در کشور است که با تکیه بر ابزار تمام اتوماتیک در ساعات مختلف شبانه روز، حتی روزهای تعطیل، خدمات مستمر به مشتریان ارائه می‌دهد.
کلیه فعالیت های این مجموعه در حوزه ارز الکترونیک و از محل درآمدهای ارزی قانونی مشتریان خود در خارج کشور بوده و هیچ گونه ارتباطی با دلار فیزیکی اسکناس یا حواله ندارد.
سل بای یو اس دی(sellbuyusd) دات کام تحت هیچ شرایطی در حوزه فعالیت مرتبط با صرافی ها از جمله خرید و فروش ارز اسکناس/حواله ورود پیدا نکرده و نخواهد کرد.
سل بای یو اس دی(sellbuyusd) دات کام بدون تایید هویت افراد هیچ گونه خدماتی ارائه نخواهد داد.
سل بای یو اس دی(sellbuyusd) دات کام هیچگونه خرید و فروش و اطلاع رسانی نرخ اسکناس ارز و سکه ندارد.
سل بای یو اس دی(sellbuyusd) دات کام تا به حال و مطلقا هیچ گونه همکاری با موسسه یا وبسایت ثالث دیگری نداشته و خارج از قوانین قادر به ارائه خدمات نمی باشد.

مزیت‌های رقابتی سل بای یو اس دی(sellbuyusd) دات کام :

  1. ابزار خرید ارز الکترونیک بصورت کاملا اتوماتیک و بدون دخالت پرسنلی.
  2. پرداخت آنی و اتوماتیک و بدون نیاز به پرداخت کارمزد اضافی.
  3. تسویه سفارشات فروش به سایت در همان روز (روزهای غیرتعطیل)
  4. نرخ خرید و فروش منصفانه
  5. حداکثر زمان رسیدگی به هر نوع درخواست مشتری کمتر از یک ساعت خواهد بود.
  6. دارای مدرک مرچنت از وب مانی و نماینده وب مانی در ایران